Welcome to City Taxi

No front page content has been created yet.

Cfare Ofrojme

Miresevini ne CityTaxi

Emri ynë është një mënyrë e thjeshtë për të përshkruar filozofinë tonë.Ne besojmë se një ekip i njerëzve të përkushtuar, mund të sjellë me cilësi,seriozitet dhe profesionalizëm shërbimin taxi,si asnjëherë më parë në Shqipëri . Motoja jonë është “Kudo dhe Kurdo”, për të ofruar më të mirën ...

Address Pickup

Ne gjithmonë marr klientët tanë në kohë, 24/7 te disponushëm.

Drejt Aeroportit

1500 leke vajtje & 2200 leke vajtje ardhje, me 30 min pritje.

Distancë e madhe

Çmime fikse me te mira ne treg per  jashte Tirane.

Taxi Tours

Brenda Tiranes punojme vetem me taksimeter

APLIKACIONI FALAS

Shkarko Aplikacionin

Shkarkoni Aplikacionin ne telefonin tuaj dhe shikoni
vetëm sa e lehtë eshte prenotim i taksis . Me këtë aplikacion, ju mund të porosisni taksi ne cdo vendodhje.

KARAKTERISTIKAT KRYESORE

Përfitimet tona

a

Cmime Fikse

Çmime fikse me te mira ne treg per  jashte Tirane.

a

Jo Fee

Ne garantojmë çmim fiks dhe ju nuk duhet të paguajnë shtesa.

a

Komfort

Ne kemi shumë kliente qe na vleresoin maksimalisht.

a

Kudo ku jeni

Aplikacioni yne eshte menyra me thjeshte per te rezervuar nje taxi

Per cdo ankese ndaj sherbimit

kontaktoni ne:

  • 355 69 691 6666